Co to za zabieg i jakich efektów możecie się spodziewać… i co warto o nim wiedzieć?

Mikrodermabrazja, to jeden z najczęstszych zabiegów kosmetycznych, które wykonywały Panie przed przyjściem do Naszego gabinetu.

Nie zawsze były Panie zadowolone z efektów i często nie dostrzegały różnicy. Zazwyczaj wykonywały Panie 1 zabieg w przeciągu roku. Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka.

To zabieg ZŁUSZCZAJĄCY. Dokładniej mówiąc – przyspieszający naturalny proces złuszczania skóry.

Obiecane zmniejszenie porów, wypłycenie zmarszczek i rozjaśnienie cery i przebarwień pozapalnych jest osiągalne, ale podczas serii zabiegów mikrodermabrazji. Większość Pań oczekuje takich efektów po pierwszym zabiegu, jednak nie jest to możliwe.

 Dlaczego?

Ze względu na budowę naszej skóry. Warto wiedzieć, że zmarszczki obejmują zmiany już w skórze właściwej, a przebarwienia mogą znajdować się na całej głębokości w różnych warstwach skóry. Podczas zabiegu mikrodermabrazji pozbywamy się naskórka STOPNIOWO i to jego martwej, zrogowaciałej warstwy.

Po SERII zabiegów mikrodermabrazji DIAMENTOWEJ uzyskujemy:

Natomiast zwiększenie gęstości skóry po zabiegu mikrodermabrazji, to MIT.

Dlaczego tak ważna jest maseczka pozabiegowa?

Gdy pozbywamy się warstwy rogowej, która naturalnie jest ciężką do pokonania przez substancje aktywne barierą ochronną naszej skóry – zwiększamy penetrację składników maseczki. Krótko mówiąc – bez martwej części naskórka składniki aktywne lepiej wnikają w głąb skóry. Dlatego wykorzystajmy to jak najlepiej!

Co przyniesie nam POJEDYNCZY ZABIEG MIKRODERMABRAZJI?
  1. odświeżenie cery
  2.  polepszenie mikrocyrkulacji krwi i odżywienia skóry
  3.  złuszczenie martwych komórek skóry i uciążliwych „suchych skórek”
  4. zwiększenie nawilżenia (skladniki aktywne maseczki pozabiegowej)